Power Wheelz Pro
 1. Cena: 580,00zł
  Cena: 480,00zł

  Power Wheelz Pro


  Druga generacja PowerWheelz firmy Gymstick opracowana specjalnie do użytku profesjonalnego. W każdym uchwycie znajduje się dodatkowo obciążnik, który poprawia prowadzenie. Zaprojektowany do wymagającego treningu całego ciała, polecany zwłaszcza dla core training.

  W komplecie:2 pary linek: zielone (opór mały) i czarne (opór duży) – prosta wymiana linek za pomocą mini-karabińczykamata antypoślizgowa X-Strap do zamocowania linektorba, DVD, plakat z ćwiczeniami. Za pomocą Power Wheelz Pro można wykonywać wydajne ruchy we wszystkich pozycjach ciała; szczególną efektywność wykazuje trening z Power Wheelz Pro wykonywany na ziemi. Dodatkowego wysiłku podczas ruchów toczących po ziemi przysparza waga własna ćwiczącego oraz siła grawitacji.

   

  Power Wheelz

  Power Wheelz
  Power Wheelz / fot. aktivpro.pl
  Rosnące zainteresowanie aktywnością ruchową, w tym szczególnie fitness, spowodowało pojawienie się nowych coraz bardziej skutecznych i efektywnych form ćwiczeń, opartych na badaniach naukowych. Tradycyjna siłownia z tonami „żelastwa” odchodzi powoli do lamusa, zastępują ją natomiast formy ćwiczeń na tyle wygodne, że można je z powodzeniem uprawiać w domu lub w dowolnym terenie.

  Do takich form należy Power Wheelz, najnowszy produkt z rodziny Gymstick, będący połączeniem gum oporowych i kółek treningowych. Powstały w ten sposób hantle ważące kilkadziesiąt dekagramów, a zastępujące ich stalowe odpowiedniki. Guma stawiająca opór do kilkudziesięciu kilogramów, zakończona z jednej strony rączką, a z drugiej pętlą na stopę, zmieści się nawet w niewielkiej torbie. Ponadto jeden przybór pozwala na ćwiczenia z różnym obciążeniem (większą siłę oporu uzyskujemy przez nawinięcie gumy na rączkę) bez konieczności sięgania po kolejne hantle.
  Ćwiczenia Power Wheelz to połączenie treningu ogólnorozwojowego, ćwiczeń równowagi oraz treningu siłowego. Z wykorzystaniem Power Wheelz można skutecznie wykonywać ćwiczenia w pozycji stojącej, największe efekty osiąga się natomiast podczas ćwiczeń na podłodze, w pozycji klęczącej lub leżącej. Power Weelz to doskonałe narzędzie dla początkujących i zaawansowanych amatorów fitness oraz ćwiczeń siłowych.


  Dostępnych jest pięć rodzajów przyboru Power Wheelz:

  - zielony (opór do 10 kg) - rehabilitacja oraz osoby starsze

  - niebieski (opór do 15 kg) - juniorzy, kobiety

  - czarny (opór do 20 kg) - ćwiczące kobiety, początkujący mężczyźni

  - srebrny (opór do 25 kg) - sprawni mężczyźni, atleci

  - złoty (opór do 30 kg) - kulturyści, sportowcy wyczynowi

  Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Polub nas
Share on Facebook Share via E-Mail Share on Twitter Share on Google Buzz
Facebook