Bootcamp Gymstick Heavy
 1. Cena: 680,00zł
  Cena: 580,00zł

  Bootcamp Gymstick Heavy

  Gymstick  Bootcamp, to niezwykle wszechstronny i skuteczny przybór gimnastyczno-rehabilitacyjny o bardzo szerokich zastosowaniach. Regularne, a zarazem proste ćwiczenia z zastosowaniem Gymstick przynoszą znakomite efekty w postaci przyrostu masy mięśniowej, zwiększenia siły i wytrzymałości mięśni, zwiększenia ruchomości w stawach, poprawy kondycji i koordynacji. Konstrukcja Gymstick powoduje, że nie obciąża on kręgosłupa i stawów ponieważ obciążenia przenoszone są poniżej środka ciężkości ciała.
  Gymstick to kij wykonany z włókna szklanego, do którego przymocowane są dwie elastyczne gumy. Z drugiej strony znajdują się pętle, które podczas większości ćwiczeń są zaczepione o stopy. Pętle mogą być zaczepiane na obydwu stopach lub na jednej, możemy je także umieścić na stopach lub w dłoniach partnera, który z nami ćwiczy, lub zaczepić o dowolny przedmiot znajdujący się w naszym otoczeniu np. klamkę od drzwi lub gałąź drzewa. Regulowanie oporu gum jest szybkie i proste. Można zwiększyć ich opór nawijając gumy wokół kijka. Zmniejszenie oporu odbywa się poprzez odwinięcie gum. Opór można regulować nawet podczas wykonywania ćwiczeń.

  Gymstick Bootcamp, to zestaw z dodatkowymi gumami ( obciążenie: czarne i srebrne 1-25 kg ), przygotowany do ćwiczeń dla komandosów, wysportowanych mężczyzn, w specjalnym, wojskowym etui.

  Całość waży około 50 dag i umieszczona jest w specjalnym, estetycznym etui, które umożliwia przenoszenie i przechowywanie sprzętu w dowolnym miejscu. Gymstick nie stwarza żadnych ograniczeń, ponieważ może być wykorzystany zarówno podczas ćwiczeń grupowych jak i indywidualnych, w sali gimnastycznej oraz na świeżym powietrzu.
  Podczas zajęć Gymstick bardzo istotne jest dopasowanie obciążenia do możliwości ćwiczącego. Do dyspozycji jest pięć rodzajów przyboru, różniących się oporem elastycznych gum. Dla ułatwienia każdy poziom oporu oznaczony jest innym kolorem.

  Laureat Złotego Medalu targów poznańskich Fitexpo 2007 oraz produkt wyróżniony na targach rehabilitacyjnych RehMed w Kielcach i ExpoMed w Katowicach.

  Zestaw zawiera:

  - przybór Gymstick składany  z gumami: 2 zestawy: 2 szt. - kolor czarny - opór 1-20 kg i 2 szt. kolor srebrny, opór 1-25kg
  - płytę DVD z ćwiczeniami
  - pokrowiec
  - instrukcję z podstawowym zestawem ćwiczeń

  - przybór do ćwiczeń fitness o dużym i bardzo duzym obciążeniu,
  - zastosowanie do ćwiczeń dla sportowców, juniorów, bardzo wysportowanych kobiet i mężczyzn

  Recenzje
Polub nas
Share on Facebook Share via E-Mail Share on Twitter Share on Google Buzz
Facebook