Instruktor Nordic Walking - certyfikat miedzynarodowy
 1. Cena: 725,00zł
  Cena: 500,00zł

  Instruktor Nordic Walking - certyfikat miedzynarodowy

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą prowadzić zajęcia z Nordic Walking i zapoznać się z metodyką nauczania Nordic Walking oraz doskonalić swoje umiejętności w tym zakresie. Dla osób, które mają dyplomy lub certyfikaty innych organizacji szkolących w Nordic Walking , przewidujemy egzamin sprawdzający umiejętności przed kursem. Koszt egzaminu (50zł) po pozytywnej weryfikacji jest wliczany w cenę szkolenia.

  Cele kursu: nauczenie i doskonalenie techniki Nordic Walking, wprowadzenie elementów treningu sportowego Nordic Walking, metodyka i organizacja pracy instruktorów z grupami entuzjastów Nordic Walking, zasady bezpieczeństwa podczas zajęć.

  • Kurs obejmuje część teoretyczną i praktyczną

  • Czas trwania 8-10 godzin lekcyjnych (jeden dzień),

  • Ilość osób w grupie: 3-8 ( indywidualne 1-2 osoby );

  • Dostępność: dla każdego

  • Zagadnienia: warunki i funkcje prawidłowego treningu, trening wydolnościowy/zdrowotny, doskonalenie techniki Nordic Walking (elementy treningu sportowego), metodyka nauczania Nordic Walking, test zaliczeniowy

  • W zestawie: materiały szkoleniowe, materiały reklamowe, Certyfikat Instruktora Nordic Walking,

  Wszystkie szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Prowadzący to: master trenerzy Nordic Walking International Team, którzy uczestniczą w polskich i międzynarodowych konwencjach fitness oraz prowadzą ogólnopolskie szkolenia i warsztaty. Nadesłanie zgłoszenia na kurs oraz potwierdzenia opłaty za kurs co najmniej na 7 dni przed rozpoczęciem kursu. W przypadku nie zebrania minimalnej ilości osób, kurs może zostać przełożony lub odwołany, a zgłoszone osoby mogą wziąć udział w następnym dogodnym terminie i miejscu lub zwracamy pieniądze. Wysłanie wypełnionego zgłoszenia na kurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu szkolenia.

  Regulamin szkolenia Nordic Walking: http://www.aktivpro.pl/regulaminy.php?r=8

   

  Aby pobrać formularz zgłoszenia na odpowiedni kurs napisz do nas: szkolenia@aktywni.info, przeslemy do Ciebie formularz lub kliknij w link poniżej:

  http://www.aktywni.info/index.php?cPath=13

  Po wypełnieniu i podpisaniu formularza przeslij go na mail:

  szkolenia@aktywni.info lub faxem pod nr : 22 789 60 40 oraz potwierdź swój udział w szkoleniu pod nr tel: 602 292 477

  Regulamin szkolenia/pokazu znajdziesz na stronie:

  http://www.aktivpro.pl/regulaminy.php

  Recenzje
Polub nas
Share on Facebook Share via E-Mail Share on Twitter Share on Google Buzz
Facebook