Przewodnik Nordic Walking - certyfikat miedzynarodowy
 1. Cena: 525,00zł
  Cena: 350,00zł

  Przewodnik Nordic Walking - certyfikat miedzynarodowy

  Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, kto chce opanować prawidłową technikę Nordic Walking na poziomie podstawowym. Podczas kursu kładziony jest nacisk przede wszystkim na praktykę treningową ukierunkowaną na najbardziej efektywną technikę posługiwania się sprzętem sportowym w zakresie Nordic Walking.
   

  Cele kursu: nauczenie podstaw prawidłowej techniki Nordic Walking wraz z umiejętnością doboru sprzętu, przekazanie podstawowej wiedzy teoretycznej dotyczącej Nordic Walking.

  • Kurs obejmuje część praktyczną

  • Czas trwania: 4-6 godzin lekcyjnych (jeden dzień)

  • Ilość osób w grupie: 3-10 ( indywidualne 1-2- osoby 0;

  • Dostępność: dla wszystkich

  • Zagadnienia: wprowadzenie teoretyczne (krótki rys historyczny i zalety Nordic Walking), zasady doboru sprzętu, rozgrzewka, technika podstawowa Nordic Walking, ewaluacja i podsumowanie szkolenia;

  • W zestawie: materiały szkoleniowe, materiały reklamowe, Certyfikat Przewodnika Nordic Walking Aktywni oraz międzynarodowy

  Wszystkie szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Prowadzący to: master trenerzy Nordic Walking International Team, którzy uczestniczą w polskich i międzynarodowych konwencjach fitness oraz prowadzą ogólnopolskie szkolenia i warsztaty. Nadesłanie zgłoszenia na kurs oraz potwierdzenia opłaty za kurs co najmniej na 7 dni przed rozpoczęciem kursu. W przypadku nie zebrania minimalnej ilości osób, kurs może zostać przełożony lub odwołany, a zgłoszone osoby mogą wziąć udział w następnym dogodnym terminie i miejscu lub zwracamy pieniądze. Wysłanie wypełnionego zgłoszenia na kurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu szkolenia.


  Regulamin szkoleń/zajęć Nordic Walking: http://www.aktivpro.pl/regulaminy.php?r=8

  Aby pobrać formularz zgłoszenia na odpowiedni kurs napisz do na na maila:

  szkolenia@aktywni.info


  Po wypełnieniu i podpisaniu formularza przeslij go na mail:

  szkolenia@aktywni.info  oraz potwierdź swój udział w szkoleniu pod nr tel: 602 292 477

  Regulamin szkolenia/pokazu znajdziesz na stronie:

  http://www.aktivpro.pl/regulaminy.php

  Recenzje
Polub nas
Share on Facebook Share via E-Mail Share on Twitter Share on Google Buzz
Facebook