Banner 3
kije do nordic walking Co Nowego? kije do nordicwalking
Witaj Nieznajomy! Czy chcesz się zalogować? A może jeszcze nie masz u nas konta i chciałbyś założyć?
kije do nordic walking WITAMY kije do nordicwalking

Witamy chętnych do uprawiania Nordic Walking oraz wszystkich aktywnych na naszych stronach www.aktywni.info, www.nordicwalking.edu.pl oraz www.aktivpro.pl


U nas znajdziecie nie tylko informacje na temat Nordic Walking ale również możecie zdobyć wiedzę, jak poprawnie maszerować z kijami oraz zakupić najwyższej klasy kije i kijki, sprzęt oraz akcesoria Nordic Walking.Media o nas:  http://www.aktivpro.pl/pisza_o_nas.php


 

Od 2005r szkolimy instruktorów i przewodników Nordic Walking oraz prowadzimy zajęcia i warsztaty z marszu z kijami.

Nasz sklep Aktywni oferuje najwyższej jakości sprzęt do Nordic Walking, kije i kijki do chodzenia oraz akcesoria do marszu światowej klasy producentów, w tym firmy One Way.


Nauka Nordic Walking ( instruktor, przewodnik, podstawy ABC ) prowadzone są i koordynowane przez Międzynarodowego Master Trenera Nordic Walking, pioniera oraz jedną z pierwszych instruktorów i master trenerów Nordic Walking w Polsce, Annę Majerkiewicz!!


Od 2005r szkolimy instruktorów i przewodników Nordic Walking oraz prowadzimy zajęcia i warsztaty z marszu z kijami. Wykształciliśmy blisko 10 000 instruktorów i przewodników, prowadziliśmy zajęcia z ponad 50 000 pasjonatów marszu z kijkami.

Jesteśmy jedną z najdłużej działających i największych organizacji zrzeszajacych miłośników i specjalistów Nordic Walking w Polsce.

Nasze certyfikaty sa honorowane nie tylko w Polsce ale w całej Unii Europejskiej oraz w całym świecie. Szkolą się u nas wszyscy, którzy chcą nie tylko nauczyć się prawidłowo maszerować stylem Nordic Walking oraz fachowo uczyć innych, ale również wszyscy, którzy chcą otrzymać certyfikat honorowany w całym świecie, a nie tylko w lokalnym środowisku. Kursy prowadzone sa bezstresowo, w miłej, przyjazej atmosferze, przez najlepszych fachowców w branży.


Wieloletnia tradycja sprzedaży i najwyższej klasy instruktorzy, międzynarodowi Master Trenerzy Nordic Walking oraz fitness i sportu oraz animatorzy rekreacji i aktywnego wypoczynku pozwoliły nam na uzyskanie renomy, dzięki której współpracują z nami najlepsi z najlepszych instruktorów. Zapraszamy do naszego sklepu po sprzęt oraz na szkolenia, kursy, warsztaty i zajęcia Nordic Walking oraz aktywny wypoczynek z Nordic Walking i nie tylko...:)www.aktywni.info oraz Nordic Walking Polska (www.nordicwalking.edu.pl) są dla ludzi, którzy chcą wypoczywać aktywnie i poszukują nowych wyzwań. Każdy może tu znaleźć coś dla siebie: od himalaisty do żeglarza. Szczególną uwagę przywiązujemy do aktywności osób dojrzałych, w tym zwłaszcza seniorów oraz całych rodzin jak również osób niepełnosprawnych. www.aktivpro.pl jest przede wszystkim wyszukiwarką imprez i ofert dotyczących aktywnego wypoczynku. Odwiedzający wortal mogą dowiedzieć co, gdzie i kiedy dzieje się w interesującej ich dziedzinie. Mają również dostęp do wyczerpujących informacji o organizatorach wypoczynku, noclegach, wypożyczalniach, dojazdach, kursach w tym nordicwalking, sprzęcie itp. Prezentujemy i promujemy również wydarzenia, projekty i przedsięwzięcia, które sprawiają, że ludzie porzucają wygodny fotel i ciepłe kapcie na rzecz wszelkich form aktywności.

Takim projektem jest popularyzacja nowej formy aktywności ruchowej: Nordic Walking. Wspólnie z fundacją Aktywni (www.fundacja.aktywni.info) stworzyliśmy specjalne strony internetowe, poświęcone tym dziedzinom:
http://www.nordicwalking.edu.pl i http://www.aktywni.info
Tylko tu można uzyskać pełną i kompleksową informację o tej formie aktywności ruchowej  jaka jest nordicwalking (www.aktivpro.pl/nordicwalking). Dzięki nim każdy internauta może dowiedzieć się jak i gdzie ćwiczyć i wypoczywać. Może też kupić niezbędny sprzęt do nordicwalking oraz Gymstick, dostępny jedynie w naszych sklepach internetowych lub u naszych instruktorów i przedstawicieli.

 

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów

Nordic Walking Polska, Sklep i Szkolenia

Promocje


Cena: 420,00zł
Cena: 370,00zł
Cena: 150,00zł
Cena: 100,00zł
Cena: 320,00zł
Cena: 159,00zł
Cena: 460,00zł
Cena: 179,00zł


Facebook
Promocje


Cena: 260,00zł
Cena: 65,00zł