kije do nordic walking Power Wheelz kije do nordicwalking

Power Wheelz

Power Wheelz
Power Wheelz / fot. aktivpro.pl
Rosnące zainteresowanie aktywnością ruchową, w tym szczególnie fitness, spowodowało pojawienie się nowych coraz bardziej skutecznych i efektywnych form ćwiczeń, opartych na badaniach naukowych. Tradycyjna siłownia z tonami „żelastwa” odchodzi powoli do lamusa, zastępują ją natomiast formy ćwiczeń na tyle wygodne, że można je z powodzeniem uprawiać w domu lub w dowolnym terenie.


Do takich form należy Power Wheelz, najnowszy produkt z rodziny Gymstick, będący połączeniem gum oporowych i kółek treningowych. Powstały w ten sposób hantle ważące kilkadziesiąt dekagramów, a zastępujące ich stalowe odpowiedniki. Guma stawiająca opór do kilkudziesięciu kilogramów, zakończona z jednej strony rączką, a z drugiej pętlą na stopę, zmieści się nawet w niewielkiej torbie. Ponadto jeden przybór pozwala na ćwiczenia z różnym obciążeniem (większą siłę oporu uzyskujemy przez nawinięcie gumy na rączkę) bez konieczności sięgania po kolejne hantle.
Ćwiczenia Power Wheelz to połączenie treningu ogólnorozwojowego, ćwiczeń równowagi oraz treningu siłowego. Z wykorzystaniem Power Wheelz można skutecznie wykonywać ćwiczenia w pozycji stojącej, największe efekty osiąga się natomiast podczas ćwiczeń na podłodze, w pozycji klęczącej lub leżącej. Power Weelz to doskonałe narzędzie dla początkujących i zaawansowanych amatorów fitness oraz ćwiczeń siłowych.


Dostępnych jest pięć rodzajów przyboru Power Wheelz:

- zielony (opór do 10 kg) - rehabilitacja oraz osoby starsze

- niebieski (opór do 15 kg) - juniorzy, kobiety

- czarny (opór do 20 kg) - ćwiczące kobiety, początkujący mężczyźni

- srebrny (opór do 25 kg) - sprawni mężczyźni, atleci

- złoty (opór do 30 kg) - kulturyści, sportowcy wyczynowi

1  2  3  4  5  6  7  8  9  0  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z    A-Z
Wyświetlono rekordy od 1 do 2 (z 2 znalezionych)
Stron:  1 


Cena: 680,00zł
Cena: 580,00zł
Cena: 580,00zł
Cena: 480,00zł


  
Wyświetlono rekordy od 1 do 2 (z 2 znalezionych)
Stron:  1 
Bestsellery
Facebook
Promocje


Cena: 580,00zł
Cena: 480,00zł